Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach
Gala Bezpieczeństwa w Golądkowie - 27.04.2017

Dnia 27 kwietnia 2017 r. w Zespole Syk centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie odbyła się Gala Bezpieczeństwa. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektuedukacyjnego JJesteśmy ambasadorami bezpieczeństwa w ruch drogowym". Wspólnie z komendą Powiatowa Policji w Pułtusku.

Podczas spotkania reprezentacje poszczególnych gimnazjów z Powiatu Pułtuskiego mogły zmierzyć się w konkursie wiedzowo - rowerowym. Do udziału w turnieju przystąpiły 3 osobowe delegacje uczniów wraz z opiekunem szkolnym. Każdy uczeń wziął udział w dwóch konkurencjach: teście z wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i części praktycznej polegającej na pokonaniu toru przeszkód rowerem.

Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Michał Rzeczkowski, Paweł Pochmara oraz Wiktoria Tetwejer zajęła II miejsce na 7 drużyn z naszego powiatu.

W ramach przedsięwzięcia odbyło się również szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Pułtusku.

...::|zk4cz|::...